Pakalpojumi

 DĪVĀNU ĶĪMISKĀ TĪRĪŠANA

Mīksto mēbeļu (dīvānu, matraču, krēslu un bērnu ratiņu) dziļā ķīmiskā tīrīšana. Šī procedūra nodrošina pat iestāvējušos traipu un smaku likvidēšanu.

Fotoattēli

📷 Fotoattēli

AUTOMAŠĪNU SALONU ĶĪMISKĀ TĪRĪŠANA

Vieglo un kravas automašīnu salonu (vadības paneļa, durvju rokturu, logu, grīdas, krēslu un bagāžnieku) daļēja vai pilna ķīmiskā tīrīšana.  Piešķiriet nolietotam auto jaunas automašīnas salona izskatu!

📷 fotoattēli 

PAKLĀJU VAI MĪKSTO GRĪDAS SEGUMU TĪRĪŠANA

Paklāju vai mīksto grīdas segumu ķīmisko tīrīšanu veicam pēc klienta izvēles - tīrītavā, pie klienta mājās vai birojā. Tīrīšanas procesā tiek izmantotas specializētas modernākās iekārtas Kurzemē, kuras nodrošina netīrumu un putekļu ērcīšu likvidēšanu, saglabājot paklāja matiņa kvalitāti un atjaunojot tā sākotnējo vizuālo stāvokli. Veicot tīrīšanu pie mums tīrītavā, nodrošinām - paklāju savākšanu, paklāju slapjo tīrīšanu, izžāvēšanu un nogādāšanu atpakaļ pie klienta.

 CITU IZSTRĀDĀJUMU TĪRĪŠANA

Piedāvājam arī nestandarta izstrādājumu tīrīšanu, kā piemēram - bērnu ratiņu, auto krēsliņu, dzīvnieku gultiņu un skatuvju aizkaru, kā arī kuģu un lidmašīnu salonu tīrīšanu. Nodrošinām preces savākšanu, tīrīšanu, izžāvēšanu un nogādāšanu atpakaļ pie klienta.